Uroczysta gala z okazji 10 – lecia FPL

Uroczysta gala z okazji 10 – lecia FPL

W imieniu Zarządu Polskiej Federacji Felinologicznej, mamy przyjemność zaprosić Państwa na uroczystą kolację z okazji 10- lecia powołania FPL Felis Polonia.

Uroczystość odbędzie się 29 sierpnia 2015 w Teatrze Sabat w Warszawie, przy ul. Foksal 16. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym wydarzeniu zapraszamy do przesyłania zgłoszeń drogą e-milową na adres klubu. Koszt uczestnictwa w Jubileuszu to 123 zł /os.

Pragniemy także poinformować, że Zarząd FPL przyznał naszemu stowarzyszeniu 5 darmowych zaproszeń na tę uroczystość. Z uwagi na fakt, że darmowych zaproszeń jest tylko 5, Zarząd SMK postanowił ogłosić konkurs dla członków w którym, każdy może wygrać jedno z pięciu zaproszeń.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy napisać artykuł na temat „Dlaczego warto kupić kota z prawdziwej hodowli ?” i przesłać go na adres e-mail naszego stowarzyszenia smkzory09@vp.pl. W artykule można poruszyć różne kwestie związane z tematem, jak na przykład zdrowie kotów, właściwe wychowanie czy umowa chroniąca kupującego.

Artykuły należy wysłać do 10 sierpnia 2015r. Wyniki zostaną ogłoszone 12 sierpnia 2015r.

Z pośród nadesłanych tekstów wybierzemy pięciu autorów, którzy otrzymają wejściówki. Artykuły zostaną również opublikowane na łamach naszej strony internetowej www.smkzory .pl

Program uroczystej gali można pobrać stąd: PROGRAM GALI 10 lecie FPL.