Miły Futrzak *PL

Hodowla kotów brytyjskich

Logo Miły Futrzak *PL

tel. +48 605 413 602

i.kulka@wp.pl

Żywiec

 

 

Miły Futrzak*PL to hodowla kotów brytyjskich krótkowłosych.

Koty przebywające w naszym domu otoczone są szczególną troską i opieką. Zapewniamy naszym kociakom maksimum komfortu, dla prawidłowego rozwoju zarówno fizycznego jak i psychicznego. Dbamy bardzo starannie o dobór właściwych cech u kotów, które rozmnażamy.

Celem, który przyświeca nam szczególnie, jest takie zsocjalizowanie małych kociąt, by były otwarte na kontakty z ludźmi. Kocięta jadąc do nowych domów otrzymują rodowód Federacji Felis Polonia i książeczkę zdrowia, są zaczipowane, dwa razy zaszczepione i odrobaczone. Każdy kociak otrzymuje wyprawkę w postaci karmy, do której jest przyzwyczajony, na kilka pierwszych dni w nowym domu, żwirek do kuwety, ulubioną zabawkę, transporterek, miseczki na suchą karmę i wodę.

Utrzymujemy stały kontakt z opiekunami kotów urodzonych w naszej hodowli, służąc radą i wskazówkami hodowlanymi, nie tylko w pierwszych dniach pobytu kociaka w nowym domu. Jesteśmy wdzięczni za wszelkie informacje o rozwoju naszych kotów w nowych domach i przesyłane fotografie.