O klubie SMK Żory

Opis działalności Naszego stowarzyszenia

Celem serwisu jest stworzenie platformy zapewniającej kontakt pomiędzy tymi, którzy interesują się kotami, są szczęśliwcami obcującymi na co dzień z Jej Wysokością Kotem, jak i tymi, dla których kocia natura pozostaje wciąż wyzwaniem.

Chcemy dostarczać Państwu możliwości zasięgnięcia informacji dotyczących zarówno prowadzenia profesjonalnej hodowli, jak i odpowiedzi na problemy praktyczne związane z pielęgnacją i utrzymaniem kota.

Mamy nadzieję, że wezmą Państwo aktywny udział w rozwoju tego serwisu. Za wszystkie sugestie i pomysły z góry dziękujemy.

Zapraszamy do działów tematycznych!

Jak powstaliśmy?

Nasze Stowarzyszenie powstało w 2005r na bazie Oddziału XV SHKRP. Dnia 11 marca 2006 zostaliśmy przyjęci w poczet członków Federacji Felis Polonia. Przynależność do tego elitarnego Klubu jest dla nas z jednej strony nobilitacją, z drugiej zaś ogromnym wyzwaniem by sprostać wymogom nowoczesnego, profesjonalnego i dobrze zorganizowanego Stowarzyszenia.

Nasza działalność

Jesteśmy Stowarzyszeniem które w swoich szeregach pragnie zrzeszać Miłośników Kotów. Naszym celem jest doskonalenie wiedzy o naszych podopiecznych tak by żyło im się dobrze, dostatnie i czuły naszą miłość. Chcemy być dla naszych członków platformą na której będą mieli możliwość zdobywania wiedzy i wymiany doświadczeń. Będziemy cieszyć się z ich sukcesów hodowlanych i osiągnięć na wystawach. Będziemy wspierać naszych członków oraz godnie reprezentować ich samych oraz ich interesy przed Felis Polonia. Chcemy również rozwijać świadomość społeczną dotyczącą praw zwierząt zarówno poprzez indywidualne kontakty naszych członków jak i organizowane pokazy, spotkania w siedzibie i informacje na naszej stronie internetowej.